Nowoczesne Technologie w Pigułce

UVEX – gwarancja najwyższej ochrony naszych oczu

Lip 7, 16 • Technologia

Od dawien dawna wykonując wszelakiego rodzaju prace, w których możliwe jest uszkodzenie wzroku stosujemy okulary ochronne. Są one bardzo ważne i często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo dbają o nasze zdrowie. Stosowanie odzieży i obuwia ochronnego przy wykonywaniu niebezpiecznych prac nie wystarczy, aby mieć gwarancję, że nasz wzrok nie poniesie uszkodzeń. Okulary ochronne są konieczne zarówno kiedy pracujemy w sterylnym laboratorium , jak i w hucie. Wzrok należy do najważniejszych zmysłów człowieka. To wzrok umożliwia nam ucieczkę przed niespodziewanym zagrożeniem, orientację w terenie, ocenę odległości i wiele innych.

Okulary ze specjalną technologią

Nie możemy sobie wyobrazić życia pozbawionego obrazów, nie możemy też dopuścić aby nasze oczy uległy uszkodzeniu w miejscu pracy. Godne uwagi są okulary ochronne UVEX. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ze firma ta z 90-cio letnią tradycją specjalizuje się nie tylko w produkcji okularów wykorzystywanych w sporcie, ale także jest liderem na rynku okularów ochronnych wykorzystywanych w przemyśle i usługach. Okulary ochronne UVEX chronią oczy przede wszystkim przed trzema głównymi rodzajami zagrożeń. Są to zagrożenia fizyczne, czyli temperatura, przekłucia, przecięcia, promieniowanie. Zagrożenia biologiczne, a więc bakterie, wirusy i grzyby, a także zagrożenia chemiczne, do których zaliczają się wszelakiego rodzaju substancje, toksyczne, drażniące, opary, gazy i włókna.

okulary_uvex

Okulary ochronne UVEX nie bez podstaw są najczęściej kupowanymi okularami na rynku. Są godne polecenia przede wszystkim ze względu na solidne wykonanie z najlepszych materiałów oraz spełnianie szeregu norm bezpieczeństwa. W większości modeli okularów ochronnych UVEX spotykamy się z szybkami wykonanymi z przezroczystego lub barwionego tworzywa. Przezroczyste zapewniają ochronę przed odpryskami niebezpiecznych cieczy i ciał stałych, a barwione przed promieniowaniem oraz migającym, ostrym światłem. Co więcej, okulary ochronne UVEX produkowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do produkcji wykorzystywane są najlepszej jakości materiały, aby zagwarantować użytkownikom największe bezpieczeństwo.  Marka obecna na rynku od ponad 90-lat dba, aby ciągle się rozwijać i oferować swoim klientom najwyższą jakość za rozsądną cenę. Dba również o to, aby jak najmniej szkodzić środowisku naturalnemu i tym samym zmniejszać ilość odpadów poprodukcyjnych. Własne laboratoria pozwalają firmie na wprowadzaniu szeregu ulepszeń, aby zagwarantować użytkownikom ja lepszą wytrzymałość i funkcjonalność okularów ochronnych UVEX. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie procesy i procedury produkcyjne we wszystkich zakładach UVEX są zgodne z certyfikatem ISO 9001:2008. Nie wykorzystuje się także w produkcji szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *