Nowoczesne Technologie w Pigułce

Sprawdzamy jak wygląda oferta Red Bull Mobile

Maj 30, 16 • Technologia

Telefonie komórkowe od lat prześcigają się w wprowadzaniu atrakcyjnych ofert, które zapewnią im więcej klientów i większe zainteresowanie ofertą. Przed wyborem konkretnej sieci warto zastanowić się nad tym jakie nowości oferują nam różne sieci i wybrać najlepszą ofertę. Dzisiaj pokrótce przedstawiamy ofertę Red Bull Mobile.

red-bul-mobileO Red Bull Mobile

Red Bull Mobile to nowa międzynarodowa marka telefonii komórkowej. Obecna jest w Polsce już od kilku lat, warto zatem przyjrzeć się jej ofercie.

Marka oferuje dwa podstawowe systemy rozliczania: abonament i kartę. Zależnie od potrzeb klienta może on wybrać najatrakcyjniejszy dla siebie sposób  zapłaty. Oferta abonamentowa obejmuje opcję z telefonem komórkowym lub bez niego. Takie rozwiązanie znane jest wszystkim, którzy mieli już do czynienia z sieciami telefonii komórkowej. Red Bull Mobile oferuje 3 kwoty abonamentowe, w ramach, których dostajemy dostęp do rozmaitych udogodnień. Nowością na rynku jest oferowany wraz z abonamentem dostęp do serwisu muzycznego TIDAL. Z pewnością będzie to atrakcyjnym udogodnieniem dla wszystkich osób, które lubią słuchać muzyki i równocześnie chciałyby ograniczyć koszty.

Atrakcyjne modele telefonów

W ramach abonamentu z telefonem mamy do wyboru wiele komórek, z różnych półek cenowych. Zależnie od naszych preferencji możemy wybrać najlepszy dla siebie telefon. Warto przyjrzeć się nowoczesnemu modelowi Samsung Galaxy S6 – smartfon wyróżnia atrakcyjny dizajn. Samsung Galaxy S6 to model, który oferuje szereg udogodnień: może być ładowany bezprzewodowo, ma wbudowany doskonałej jakości aparat i jest zbudowany w elegancki sposób. Z pewnością doskonale sprawdzi się jako telefon dla osób, które cenią sobie wygodę i lubią mieć nowoczesne sprzęty.

samsung galaxy s6

Telefon na kartę

Red Bull Mobile oferuje swoim klientom także możliwość skorzystania z taryfy na kartę. Ten wygodny sposób, ceniony jest przez osoby, które lubią swobodę działania i nie chcą związywać się abonamentem. Operator zadbał o  to by zaoferować klientom możliwość nabycia różnych starterów, zależnie od potrzeb. Mamy zatem startery doładowane na niewielkie kwoty, idealne w awaryjnej sytuacji, jak i startery, które będzie można wykorzystywać przez dłuższy czas.

Dodatkowe atrakcje oferowane przez Red Bull Mobile

Atrakcyjną nowością dostępną dla klientów Red Bull Mobile jest system Red Bull Mobile Collect. Usługa polega na zbieraniu „energii” za doładowania, uczestniczenie w wydarzeniach Red Bull itd. Usługa Collect jest szczególnie atrakcyjna dla wszystkich osób, które cenią sobie aktywność w różnego rodzaju wydarzeniach oraz możliwość zdobywania atrakcyjnych nagród.

Red Bull Mobile to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie swobodę działania i możliwość aktywnego spędzania czasu. Jeżeli lubisz spędzać czas na wydarzeniach organizowanych pod znakiem Red Bull, skorzystanie z tej sieci komórkowej będzie niosło ze sobą dodatkowe, atrakcyjne korzyści. Warto dowiedzieć się dokładniej czy oferta Red Bull Mobile jest dobrą dla nas propozycją – zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy, na której znajduje się szereg istotnych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *