Nowoczesne Technologie w Pigułce

Filmowanie dronem – co musisz wiedzieć

Mar 9, 17 • Fotografia

Jeżeli jesteśmy organizatorami wielkiej imprezy, czy mamy za zadanie nakręcić dokument, możemy skorzystać z możliwości drona. Maszyna ta ma wiele funkcji, które możemy wykorzystać. Dron nadaje się do wielu różnych sytuacji. Ma on możliwość filmowania wszystkiego co znajduje się w zasięgu kamery.

Profesjonalne filmowanie dronem

Dzięki odpowiedniemu urządzeniu możemy także liczyć na uzyskanie świetnej jakości zdjęć. Filmowanie dronem odbywa się na różne sposoby. Przede wszystkim, ważne jest to czy posiadamy własnego drona czy też planujemy go wypożyczyć. Jeżeli zamierzamy nakręcić konkretne wydarzenie przy pomocy naszego własnego drona, musimy umieć go obsługiwać. Jednak zadanie to możemy także powierzyć osobie z firmy, która zajmuje się wypożyczaniem drona na różne okazje. Dodatkowo możemy go użyć w przypadku niemal każdego wydarzenia. Dron bowiem świetnie sprawdzi się na imprezach rodzinnych; można go użyć również w przypadku kręcenia dokumentu, relacji na żywo i wielu innych.

Wszystkim nam zależy na tym, by nasze wesele czy urodziny zostały w dokładny sposób sfilmowane i uwiecznione na zdjęciach. Jeżeli zdecydujemy się na użycie drona, nasz cel zostanie osiągnięty. Dron bowiem jest urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest nagranie całego wydarzenia z innej perspektywy. Korzystanie z oferty dobrej firmy, która zajmie się kręceniem filmu w trakcie naszej uroczystości, będzie praktycznym pomysłem – na Śląsku tego rodzaju usługi zapewnia między innymi studio Piątkowscy w Gliwicach. Jeżeli bowiem filmowaniem zajmie się odpowiednia osoba, możemy liczyć na doskonałe ujęcia oraz jakość. Musimy więc wybrać firmę, która ma same dobre opinie, a ich sprzęt zapewnia zdobycie najwyższej jakości zdjęć oraz filmów. Nie jest to trudne zadanie, zwłaszcza jeżeli nie pierwszy raz wynajmujemy drona na naszą uroczystość.

Sprawdź ofertę naszego Partnera: http://piatkowscy.com/oferta/filmowanie-dronem – i wybierz filmowanie dronem przygotowane przez profesjonalny zespół.

filmowanie dronem Śląsk

Co jest najważniejsze?

Filmowanie dronem jest dość wymagającym zajęciem. Trzeba  bowiem posiadać pewne umiejętności, które umożliwią nam wykorzystywanie wszystkich funkcji, jakie posiada dron. Dlatego też przy podejmowaniu decyzji o filmowaniu uroczystości za pomocą drona, musimy odpowiednio wybrać osobę, która zna się na tym lub wynająć drona i zatrudnić osobę z danej firmy, która posiada doświadczenie w kręceniu filmów dronem, oraz taką która świetnie zna się na samej budowie drona i jego właściwościach. Ważne jest więc to, by dobrze wybrać firmę, z której wypożyczymy drona. Jeżeli jednak posiadamy własny sprzęt, musimy pamiętać o tym, że musi on spełniać wszystkie warunki, byśmy mogli go użyć.

Samodzielne filmowanie dronem

Jeżeli jesteśmy posiadaczami własnego drona, zawsze możemy sami zająć się jego obsługą. Pracownik firmy wraz z dronem będą bardzo pomocni w przypadku, gdy nie posiadamy własnego sprzętu. Często decydujemy się na tę drugą opcję, ponieważ pracownik firmy jest osobą, która świetnie zna się na takich urządzeniach. Dodatkowo, każdy pracownik będzie potrafił dopasować odpowiedni rodzaj drona do danej uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *